دارالحافظین قرآن کریم یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

حمید معصوم زاده به عنوان مدیر عامل جدید موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی معرفی شد.

📌حمید معصوم زاده به عنوان مدیر عامل جدید موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی معرفی شد.

روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل موسسه دارالحافظین قرآن کریم با حضور مسئولین استانی ، اعضای هییت مدیره موسسه و کارکنان در محل فرهنگ سرای خانه جوان ارومیه برگزار گردید.

🔻استاد حسن لاهوتی رئیس هیئت موسس دارالحافظین قرآن کریم گفت: هرکسی قلب سلیم داشته باشد، خداوند در دنیا و آخرت با او خواهد بود.
حسن لاهوتی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید دارالحافظین قرآن کریم استان افزود: در روز قیامت آنچه را که کاشته ایم درو خواهیم کرد بنابراین این سرمایه های ملی که در مؤسسه دارالحافظین طبق آموزه های اسلام و قرآن تربیت می شوند در روز قیامت کمک حال شما خواهند بود.

وی گفت: قلب جوان آماده است و این قلب می تواند با بصیرت و قدرت خالصانه نماز و قرآن را محور تمام برنامه قرار دهد و ارتباط با خدا هرگز فراموش نشود.

لاهوتی با بیان اینکه مجموعه جدید باید افکار جدید رابه همراه داشته باشد تا بتواند روز به روز پیشرفت کند گفت: نماز و ارتباط با خدا، ارتباط با خود، ارتباط با دیگران و ارتباط با دوستان و سایر موسسات، باید محوریت اصلی تمام برنامه های مؤسسه باشد.

🔻حجت الاسلام خان بابایی امام جمعه نوشین شهر به عنوان سخنران نیز ،ضمن تقدیر و تشکر از موسسه دارالحافظین قرآن کریم به خاطر اجرای برنامه ها در جهت اشاعه قرآن کریم افزود: همه باید در جهت ترویج قران و سیره اهل بیت (ع) ، با هم همت همگانی داشته باشیم و پشتیبان چنین موسسات مردم نهاد در جهت اشاعه معارف دینی قدم برداریم.

🔻مهدی کاتب مدیر عامل سابق موسسه دارالحافظین آذربایجان غربی گفت: این موسسه در جهت اشاعه فرهنگ قرآنی از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و در طول این ۲ سال تعداد کثیری در رده های سنی مختلف در رشته های روخوانی، تفسیر،قرائت، تجوید و حفظ موفق به گذراندن دوره های یادگیری شده اند.

در ادامه ایشان به گزارشی از اجرای برنامه های و فرهنگی در سطح استان نیز پرداختند.

🔹حمیدمعصوم زاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل سابق وکادر موسسه که صادقانه و خالصانه خود را وقف قرآن و ائمه اطهار(ع) کردند افزود سیاستها و چهارچوب اصلی موسسه دارالحافظین از قبل تبیین شده وان شاءالله در سال جدید نیز تلاش خواهیم کرددر جهت پیشبرد اهداف موسسه درراستای فعالیت قرانی همچون سنوات گذشته با تمام ظرفیت و با عنایت خداوند متعال قدم برداریم.

در پایان از تمامی دستگاههای دولتی و موسسات خواستند که در این مسیر خطیر ایشان را دعا کرده و یاری نمایند.

📎در طی این مراسم از مهدی کاتب مدیر عامل سابق موسسه دارالحافظین قرآن کریم آذربایجان غربی تجلیل و حمید معصوم زاده به عنوان مدیر عامل جدید این موسسه معرفی شد.

🔸 روابط عمومی موسسه دارالحافظین قران کریم استان آذربایجان غربی